در دسامبر ۲۰۱۹ ، برای اولین بار در شهر ووهان استان هوبئی چین، پس از اینکه مردم بدون علت مشخصی دچار سینه پهلو شدند و واکسن‌ها و درمان‌های موجود مؤثر نبودند، نوع جدیدی از کروناویروس با همه‌گیری در انسان شناسایی شد. از میان نخستین افرادی که به این ویروس آلوده شده‌اند، مشخص شد که دو سوم آنها با بازار عمده‌فروشی غذاهای دریایی هوانان، که در آن حیوانات زنده نیز به فروش می‌رسد، ارتباط داشته‌اند. شیوع عفونتهای جدید ویروس کرونا بین مردم همیشه باعث نگرانی بهداشت عمومی است. اوضاع به سرعت در حال تحول است.

در دسامبر ۲۰۱۹ ، برای اولین بار در شهر ووهان استان هوبئی چین، پس از اینکه مردم بدون علت مشخصی دچار سینه پهلو شدند و واکسن‌ها و درمان‌های موجود مؤثر نبودند، نوع جدیدی از کرونا ویروس با همه‌گیری در انسان شناسایی شد. از میان نخستین افرادی که به این ویروس آلوده شده‌اند، مشخص شد که دو سوم آنها با بازار عمده‌فروشی غذاهای دریایی هوانان، که در آن حیوانات زنده نیز به فروش می‌رسد، ارتباط داشته‌اند. شیوع عفونتهای جدید ویروس کرونا بین مردم همیشه باعث نگرانی بهداشت عمومی است اوضاع به سرعت در حال تحول است.

بین تمام فعالیت های روزانه ، کم تر حسی پیدا میشه که حال خوب به همراه داشته باشه .....

ایرانم_ تسلیت

«مهندس بروکس» نام طرح نصب رايگان بروکس بود که برای چراغهای خطی اين شرکت در نظر گرفته شد تا مشتری درگير مسائل نصب چراغ نشود. اين طرح از ابتدای دی‌ماه سال 97 آغاز شده و تا پايان همان سال به مدت سه ماه ادامه یافت. اما یه تغییر نورانی تا به امروز برای تمامی محصولات جدید بروکس روند خود را ادامه داده تا این شعار در رابطه با مزایای LEDها نسبت به سایر لامپها به یک موضوع قابل درک برای

بروکس از آغاز تا کنون همواره کوشیده است با حرکت در مسیر و چشم انداز تدوین شده ی خود گام بردارد تا در کوتاه ترین زمان و به کامل ترین شکل به اهداف خود دست یابد. یکی از این اهداف بومی سازی و افزایش عمق تولید لامپ و چراغ LED در میهن عزیزمان بوده است. مهم ترین اقداماتی که بروکس تاکنون در این زمینه موفق به انجام آن شده ...

بین تمام فعالیت های روزانه ، کم تر حسی پیدا میشه که حال خوب به همراه داشته باشه .....

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، روز یکشنبه 12 آبان طی آیینی با حضور همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو و با معرفی و تقدیر از برگزیدگان این دوره، خاتمه یافت.

از رولر کوستر تا نوشتن مطلب برای فوتون

شرکت تجهیزات روشنایی پایدار تولید کننده محصولات روشنایی بروکس شما را به بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران دعوت می نماید.

از نمایشگاه بین المللی سال 1393 حدود 5000 بازدید کننده از غرفه بروکس بازدید کردند.

در سال 1394 نیز غرفه بروکس میزبان قریب به 7000 بازدید کننده در نمایشگاه تخصصی برق بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران را می توان بزرگترین رویداد صنعتی و بازرگانی کشور در حوزه برق و الکتریک دانست. نمایشگاهی که با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت های داخلی و خارجی در بخش برق و الکتریک و هدایت آنها به سمت بازار مصرف، هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با توجه به گستردگی و تنوع طیف بازدید کنندگان که از تمامی شهرهای کشور و نیز کشورهای خارجی می باشد بدون شک این نمایشگاه، بهترین فرصت برای صنعتگران این حوزه به شمار می آید تا با معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای خود اقدام به بازاریابی و برنامه ریزی برای یک سال آتی خود داشته باشند.

شرکت تجهیزات روشنایی پایدار تولید کننده محصولات روشنایی بروکس شما را به بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران سالن 35 غرفه بروکس دعوت می نماید.

نگاهی به آگهی محیطی برند بروکس / طرحی زیبا با پیامی گنگ

افتتاحیه مغازه بروکس و آرش ترانس

بروکس در جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی خود تصمیم به یکپارچه سازی بسته بندی کلیه محصولات خود نموده است.

سرآغاز بهار است و شروعی دوباره، نوشدن، شروع فصل رویش، فصل بزرگترشدن، سبزبودن و آبی بودن. به همه مخاطبین سال نو را تبریک گفته و سلامتی، نشاط، خوشی و آرامش را برای تمام هموطنان عزیز آرزو دارم.